KONTAKT

Woodl Sp. z o.o.

NIP: 5222614946
REGON: 017334647
KRS: 0000028418

Adres
ul. Monopolowa 4 51-501 Wrocław, Polska
Telefon
+48 782 822 228
+48 71 34 74 102
e-mail
info@woodl.pl
HANDEL HURTOWY I DETALICZNY

region dolnośląski i opolski
Marcin Kobyłt
Manager regionu
telefon: +48 782 822 230
e-mail: m.kobylt@akwawit.com.pl
Włodzimierz Karoń
Przedstawiciel handlowy
telefon: +48 782 822 213
e-mail: w.karon@woodl.pl
Małgorzata Borys-Cieśla
Przedstawiciel handlowy
telefon: +48 782 822 213
e-mail: m.borys@akwawit.com.pl
region wielkopolski
Jarosław Bogusławski
Manager regionu
telefon: +48 603 802 229
e-mail: j.boguslawski@woodl.pl
Mateusz Augustyniak
Przedstawiciel handlowy
telefon: +48 601 661 260
e-mail: m.augustyniak@woodl.pl
Norbert Skotowski
Przedstawiciel handlowy
telefon: +48 603 878 566
e-mail: n.skotowski@woodl.pl
region mazowiecki, podlaski i lubelski
Olga Zaborowicz- Malcherczyk
Manager regionu
telefon: +48 782 822 205
e-mail: o.zaborowicz@woodl.pl
Jarosław Nowakowski
Przedstawiciel handlowy
telefon: +48 601 451 834
e-mail: j.nowakowski@woodl.pl
region śląski
Łukasz Grzebieluch
Manager regionu
telefon: +48 782 822 208
e-mail: l.grzebieluch@akwawit.com.pl
Sabina Poręba
Przedstawiciel handlowy
telefon: +48 695 300 116
e-mail: s.poreba@woodl.pl
Kamil Maszczyk
Przedstawiciel handlowy
telefon: +48 782 822 206
e-mail: k.maszczyk@akwawit.com.pl
region małopolski i podkarpacki
Agata Kłosińska
Manager regionu
telefon: +48 693 260 722
e-mail: a.klosinska@woodl.pl
Aneta Rayska
Przedstawiciel handlowy
telefon: +48 782 822 215
e-mail: a.rayska@woodl.pl
Maciej Płatek
Przedstawiciel handlowy
telefon: +48 609 901 074
e-mail: m.platek@woodl.pl
DZIAŁ MARKETINGU

Joanna Gransort
telefon: +48 71 34 74 230
e-mail: j.gransort@akwawit.com.pl

Nasza strona używa plików Cookie, w celach analitycznych oraz w celu ułatwienia korzystania z naszego serwisu. Zaakceptuj Cookie więcej o cookie